HUAWEI FreeBuds 5i: Aşık Olmak İçin 6 Sebep

Yüksek Çözünürlüklü Ses
42 dB çok modlu aktif gürültü engelleme
28 saat pil ömrü
Şık Görünüm
Bağlı cihazlar arasında sorunsuz geçiş
Android ve iOS ile uyumlu

​Üstün Teknoloji ile Donandı

Modanın en trend dokunuşları, zarif kıvrımlarla vurgulandı. Toz Mavisi ve Nebula Siyahı modelleri; buz ve çakıl taşı benzeri dokuların hissiyatını uyandırır. Seramik Beyaz ise, tek bakışta zarafetiyle büyüleyen yeşim taşı görünümüyle belleğinizde iz bırakır.

Konforlu ve Kompakt
Kulaklık başlıkları selefine göre daha kısa ve 11% daha hafif. 3 farklı boya sahip yumuşak ve cilt dostu silikon kulaklık ucu sayesinde kişiselleştirilmiş konforun tadını çıkarabilirsiniz. Şarj kutusu, günlük yaşamda rahatlıkla yanınızda taşımanız için hafif bir yapıda tasarlandı. Her zaman elinizin altında olması için kusursuz bir gerekçe!

Yüksek Çözünürlüklü Sesle Kulaklarınızın Pasını Atın
HUAWEI FreeBuds 5i, kişiye özel bir dinleme deneyimi sunan daha geniş bir frekans tepkisine, HD ses kaynakları için tam bağlantılı yüksek çözünürlüklü seslere ve farklı tarzlarla eşleşebilen çoklu EQ özelliklerine sahip olduğunu, Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile belgelemiştir.

Kulaklıklardaki 10 mm'lik dinamik sürücü birimleri, polimer kompozit diyaframla birlikte çalışarak düşük, orta ve yüksek frekanslarda mükemmel bir ses deneyimi sunar ve onu tüm müzik türleri için ideal hale getirir.

Onlar Kulaklarınızda, Siz Kaygıdan Uzakta
HUAWEI FreeBuds 5i, kulaklarınıza tam bir şekilde oturmadığında bile kristal netliğinde ses sunarak düşük frekans kaybını azaltır.

HUAWEI Freebuds 5i Noise Cancelling 1

Günlük Hayata Uyarlanmış Çok Yönlü Gürültü Engelleme
Efektleri, gürültülü bir havaalanı, metro istasyonu, restoran, ofis veya sessiz ev gibi, farklı ses düzeylerine sahip çevre seçeneklerine uyarlamak için Ultra, Genel ve Rahat gürültü giderme modları arasında seçim yapabilirsiniz

HUAWEI Freebuds 5i Noise Cancelling 3

Yapay Zeka Gürültü Engelleme: Yüz Yüze Konuşuyormuş Gibi
Yapay zeka nöral ağı algoritmalarıyla desteklenen yapay zeka gürültü engelleme, sesinizi ortam
gürültüsünden arındırır. Böylece çevrenizdeki tüm gürültüye rağmen, yüksek ve net bir sesle duyulursunuz.

Çoklu Bağlantının Keyfini Çıkarın
AI Life uygulamasındaki ses bağlantı merkezi, kulaklıklara bağlı cihazları yönetmeyi ve dinleme cihazları arasında anında geçiş yapmayı mümkün kılar. Otomatik eşleştirme aracılığıyla kulaklıkları yakındaki bir HUAWEI telefon veya tabletle eşleştirmek için şarj kutusunu açmanız yeterli.

Huawei Freebuds 5i Smart Listening Experience

Akıllı Bağlantı, Kusursuz Aktarım
HUAWEI FreeBuds 5i, aynı anda iki farklı cihaza bağlanabilir, böylece hiçbir gelişmeyi kaçırmadan günün temposunu kontrol edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınıza bağlı kulaklığınızla telefonunuza gelen aramaları iki kez dokunarak anında yanıtlayabilirsiniz.

Huawei Freebuds 5i Selfie

Selfie Konusunda Elinizi Rahatlatacak
HUAWEI FreeBuds 5i'ye çift dokunarak uzaktan çekim yapabilir, istediğiniz açıyı profesyonelce yakalayabilirsiniz!

Farklı Koşullarda da Olsa,Antrenmanın Ritmini Yakala!
IP54 derecesi, HUAWEI FreeBuds 5i ile günlük hayatta karşılaşabileceğiniz farklı hava koşullarında bile müziğin keyfini çıkarabileceğinizin en büyük işaretçisi!

Huawei Freebuds 5i Long Battery

Güçlü Pili ile Tüm Gün Dinle!
HUAWEI FreeBuds 5i, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 28 saate kadar müzik ziyafeti verir. Tamamen şarj edemediniz mi? Yalnızca 15 dakikalık şarjla, 4 saatlik oynatma performansı hayran kalacağınız bir ayrıntı olacak!

Huawei Freebuds 5i Swipe Controls

Uzun basın
ANC açık/ANC kapalı/Farkındalık modu arasında geçiş yapın.

Huawei Freebuds 5i Swipe Controls

İki kez basın
Sesi oynatın/duraklatın veya bir aramayı cevaplayın/bitirin.
İsteğe bağlı ayarlar: önceki veya sonraki parçayı çalma, sesli asistanı aktifleştirme.

Huawei Freebuds 5i Swipe Controls

Yukarı/aşağı kaydırın
Sesi açmak için yukarı, sesi kısmak için aşağı kaydırın.

HUAWEI FreeBuds 5i App

HUAWEI WATCH FIT 2 mi yoksa HUAWEI Band 7 mi? Hangisini seçerdin?

Keyifli, güneşli günler temiz havada yürümek, koşmak, bisiklete binmek veya egzersiz yapmak için idealdir. Biraz daha fazla motivasyonla, sağlığımızı ve zindeliğimizi mümkün olan en iyi şekilde geliştirmek için tüm yıl boyunca bir eğitim planına bağlı kalabiliriz. Egzersiz sırasında hayati parametrelerimizi ve diğer önemli rakamları izleyen, fiziksel kondisyonumuzu geliştirmemize ve kondisyon seviyemizi korumamıza yardımcı olan HUAWEI'nin giyilebilir cihazlarından birinden ihtiyacınız olan motivasyonun fazladan bir kısmını alabilirsiniz. Giyilebilir bir cihazda yeniyseniz veya bir akıllı saat ile bir akıllı bant arasında karar veremiyorsanız, seçim yapmanıza yardımcı olmak için en son iki HUAWEI giyilebilir cihazı olan HUAWEI WATCH FIT 2 ve HUAWEI Band 7'nin özelliklerini karşılaştırdık. doğru bir yardım cihazı.

Hem akıllı saat hem de akıllı bant, sağ tarafında bir işlev düğmesi bulunan dikdörtgen kasalara sahiptir. Band 7, yalnızca 16 g vücut ağırlığına sahip daha kompakt bir cihazdır. Kasa ayrıca WATCH FIT 2'den daha küçüktür (1,65 mm daha kısa, 7,5 mm daha dar ve 0,8 mm daha ince). Band 7 bileğinize mükemmel şekilde oturur. İnce tasarımı ayrıca siz uyurken giysilere veya yatak takımlarına takılma olasılığını da azaltır. Renk olarak, kırmızı, koyu gri, altın ve yeşil renklerde dayanıklı polimer malzemeden üretilen kol saati kasaları, "Alev Kırmızısı", "Grafit Siyahı", "Nebula Pembesi" ve "Vahşi Doğa" renk varyantlarındaki silikon kayışlarla birleştirilmiştir. Yeşil

WATCH FIT 2'nin üç versiyonu mevcuttur. Sportif bir görünüme sahip olan WATCH FIT 2 Active Edition, polimer malzeme kasası ve silikon kayışı ile en çok Band 7'yi andırıyor. Sakura Pink, Isle Blue ve Midnight Black renklerinde mevcuttur. Alüminyum ön kasa ve deri kayış, WATCH FIT 2 Classic Edition'a modaya uygun bir tasarım kazandırıyor. Ay Beyazı ve Nebula Grisi çeşitleri mevcuttur. WATCH FIT 2 Elegant Edition, alüminyum kasası ve parlak Premium Gold/Silver Frost ağ kayışlarıyla sofistike ve zarif bir görünüme sahiptir. Hangi modeli seçerseniz seçin, WATCH FIT 2 kıyafetinizin daha göz alıcı ve çekici bir parçası olacak.

Her iki cihazda da Band 7'de 1,47 inç ve WATCH FIT 2'de 1,74 inç ölçülerinde yüksek kaliteli AMOLED ekranlar bulunuyor. WATCH FIT 2'nin ekranı yalnızca daha büyük ve daha fazla veri görüntüleyemez, aynı zamanda daha yüksek çözünürlük ve daha yüksek piksel yoğunluğu sunar. ve daha yüksek parlaklık. WATCH FIT 2 ayrıca ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlama işlevini desteklerken Band 7'nin bunu manuel olarak değiştirmesi gerekir.

Antrenman modlarını karşılaştırırken, her iki giyilebilir cihaz da neredeyse aynı seviyede; WATCH FIT 2 97 spor aktivitesini desteklerken, Band 7 su sporları da dahil olmak üzere 96 spor moduna sahip. Her iki cihaz da 5 ATM'ye kadar su geçirmezdir. koşmayı sever misin WATCH FIT 2, koşmadan önce kaslarınızı hazırlamanıza ve antrenmandan sonra gevşemenize yardımcı olmak için özel animasyonlu ısınma ve esneme kılavuzları içerir.

Her iki giyilebilir cihaz da standart olarak uyku kalitesi, stres seviyesi, SpO2 ve kalp atış hızı izleme gibi sağlık izleme özelliklerine sahiptir. Band 7, HUAWEI TruSeen™ 4.0 teknolojisini desteklerken WATCH FIT 2, daha da doğru sonuçlar veren daha yeni TruSeen™ 5.0 teknolojisine sahiptir.

WATCH FIT 2 ve Band 7, sağlık ve fitness işlevlerine ek olarak gelen aramalar, bildirimler, hızlı yanıtlar, hava durumu tahmini ve müzik kontrolü gibi önemli telefon işlevlerine doğrudan erişim sağlar. HUAWEI WATCH FIT 2'nin HUAWEI Band 7'ye göre ek işlevler sağlayan üç önemli avantajından söz edilmemelidir:

• HUAWEI Watch Fit 2'de GPS vardır, bu nedenle telefonunuzu yanınızda bulundurmanıza gerek kalmadan yüzme, koşma, bisiklete binme ve diğer açık hava sporlarının yolunu ve hızını belirleyebilir.

• WATCH FIT 2, 5.000 şarkıya kadar saklayabilen ve bağımsız müzik çalmayı destekleyen bir dahili belleğe sahiptir.

• Bluetooth aramalarını, sesli asistanın kullanımını ve cihazın kendisinde müzik çalmayı sağlayan bir mikrofon ve hoparlör ile donatılmıştır.

Ancak Band 7'nin de avantajları var. Tipik kullanım senaryolarında 14 güne kadar dayanabilen daha uzun ömürlü bir pile sahipken, WATCH 7'nin pilinin 10 gün sonra yeniden şarj edilmesi gerekiyor. Band 7'nin WATCH FIT 2'ye göre en büyük avantajı, kesinlikle WATCH FIT 2 sürümüne bağlı olarak birçok kez daha düşük olan fiyatıdır. Peki siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Huawei “Vision Glass” Akıllı Gözlük Cihazını Piyasaya Sürdü

Huawei Launches Another Virtual Reality Headset - Pandaily

12 Kasım'da düzenlenen 2022 Dünya VR Endüstrisi Konferansı sırasında, Huawei Tüketici İş Grubu'nun COO'su He Gang, Huawei'nin ilk akıllı gözlük ürünü olan “Vision Glass”ı tanıttı. Huawei Device BG'nin Operasyon Direktörü – He Gang , etkinlik sahnesinde akıllı görüntüleme gözlüklerini tanıttı. Bunun yanı sıra personel, bu cihazın sanal gerçeklik dünyasında nasıl faydalar sağlayabileceğinden bahsetti. Bu ürün 14 Kasım'da ön siparişe açıldı ve önümüzdeki ay resmi olarak lanse edilecek.

Bu gözlük çifti, 120 inç sanal dev ekrana eşdeğer bir MicroOLED ekrana sahiptir, binoküler 1080p tam HD çözünürlüğü, takıldığında 480nit parlaklığı destekler ve %90 DCI-P3 renk gamına ulaşabilir. Ayrıca ultra ince akıllı hoparlörlerle donatılmıştır ve TÜV Rheinland düşük mavi ışıklı göz koruması sertifikasını geçmiştir.

Huawei released smart viewing glasses Vision Glass: binocular 1080p resolution - TechGoing

Sıradan güneş gözlükleri gibi, bu gözlükler de tüketicilerin giymesi için uygun olan katlanabilir bir sapa sahiptir. Burun yastıkları, üç vitesli ayarı destekleyen hava kapsülleri ile tasarlanmıştır, bu da onu daha rahat hale getirir. Gözlük, miyop kullanıcılar için 0 ila 500 derece diyoptri ayarını destekler ve diyoptri ayarı, bir düğmeyi çevirerek kolayca gerçekleştirilebilir. Buna ek olarak, hoparlörler ters ses alanı tasarımını benimser, böylece tüketiciler başkalarını etkilemeden deneyimin tadını çıkarabilirler.

Huawei Vision Glass'ın cihazda CPU ve depolama alanı olmadığını, yani harici mobil sabit diski desteklemediğini ve cep telefonları, tabletler veya PC'lerle birlikte kullanılması gerektiğini ve pil ömrünün buna benzer olduğunu belirtmekte fayda var.

 

Huawei Vision cam piyasaya sürüldü

He Gang, etkinlikte AR/VR kullanım senaryolarının video ve oyunlardan kültür, seyahat, sanat ve eğitim gibi senaryolara doğru genişlediğini ve giderek hayatın tüm alanlarını kapsadığını söyledi. Bunun arkasında, yalnızca kilit teknolojiler sürekli olarak oluşturulmakla kalmıyor, aynı zamanda AR/VR içerik üretimi için teknik standartlar da olgunlaşıyor ve ekoloji tamamen açık. Genel teknik mimari ve arayüz özelliklerinin inşasını hızlandırmak, geliştirme ve ara bağlantı maliyetlerini azaltmak ve sektördeki yaygın sorunları çözmek için sektörle birlikte çalışmak üzere AR/VR'nin geliştirilmesi çağrısında bulundu.

He Gang, VR endüstrisinin gelişimini teşvik ederken Huawei'nin önlemlerini tanıttı. Harita deneyimi açısından, örneğin Huawei, 2.500 harita ile 30 dakikada ultra ince bir dijital dünya inşa edebilir.

 

Huawei released smart viewing glasses Vision Glass: binocular 1080p resolution - TechGoing

Optik alanda Huawei, 4000 PPI destekleyen minik bir ekran geliştirdi ve AR/VR görüntü efektlerini büyük ölçüde destekleyen seri üretimine başladı. Cihazlarda render hesaplamaları açısından, Huawei çipleri, 8K 60 karelerin vurgulama işleme kabiliyetini destekleyebildi ve gelecekte 12K 90 kareleri destekleyecekler. Ağ hızı açısından 5.5 G kablosuz ağlar ve ev ağları yüksek hız deneyimi getirebilirken, VR gözlüğü 170 gramın altında ve AR gözlüğü 80 gramın altında. Her neyse, Şu an itibariyle Huawei Vision Glass'ın fiyatı belli oldu ve 14 Kasım'a kadar ön siparişe açılacak. Ardından akıllı cam, Aralık ayında satış platformunda resmi olarak görücüye çıkacak. Bu cihazın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil Malesef. 

HUAWEI Band 6 İçin Yeni Bir Güncelleme Kullanıma Sunuluyor

Huawei, popüler akıllı saat olan Band 6 için büyük bir güncelleme sunmaya başladı. 11.1.6.12 sürümüyle gelir ve 11,89MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme ile sağlıklı yaşam ve egzersiz durumu uygulamaları ekler ve bazı özellikleri optimize eder. Aşağıdan detaylara göz atın.

Değişiklik kaydı
Bu güncelleme ile Sağlıklı Yaşam ve Egzersiz durumu uygulamaları eklendi ve bazı durumlar için bildirim görünümü optimize edildi.

[Güncellemeler] 1. Yonca görevlerini tamamladığınızda giriş yapmanıza olanak sağlayan ve sağlıklı alışkanlıklar geliştirmenize
yardımcı olan Sağlıklı Yaşam uygulaması eklendi.
2. Koşu Kabiliyeti İndeksi, toparlanma durumu, antrenman yükü ve VO2 Maks gibi verileri görüntülemenizi sağlayan Egzersiz durumu uygulaması eklendi. 3. Döngü Takvimi, müzik kontrolü ve Saat Kadranı Mağazası'ndaki ücretli saat kadranları için iPhone uyumluluğu eklendi.

[Optimizasyonlar]
1. Bazı durumlar için bildirim görünümü optimize edildi.
2. Animasyonlu saat kadranları için görüntü efektleri optimize edildi. 
3. Belirli durumlar için sistem kararlılığı optimize edildi.

Not:
1. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için önce uygulama mağazasından Huawei Sağlık uygulamasını en son sürüme güncellemeniz önerilir.
2. Güncelleme sırasında Bluetooth'u bağlı tutun. Güncelleme başarısız olursa tekrar deneyin.
3. Takılabilir cihazın güncellenmesi biraz zaman alabilir. Lütfen cihazdaki ilerleme çubuğunun tamamlanmasını bekleyin. Güncelleme tamamlandığında cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
4. Cihazı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen yardım almak için Huawei müşteri hizmetleri yardım hattını arayın veya bir Huawei müşteri servisi merkezini ziyaret edin.

Huawei Band 6 Özellikleri

 • Gövde: 43 x 25,4 x 11,45 mm; 18gm (kayışsız)
 • Kayış: Çıkarılabilir silikon kauçuk kayışlar
 • Ekran: 1.47" AMOLED panel, 194 x 368 piksel
 • Bağlantı: Bluetooth 5.0
 • Şunlarla uyumlu:  Android 6 ve üstü veya iOS 9.0 ve üstü
 • Sensörler: 6 eksenli IMU (ivmeölçer, jiroskop), optik kalp sensörü
 • Suya Dayanıklılık:  5 ATM suya dayanıklılık
 • Fonksiyonlar:  Alarm, Yakılan Kaloriler, DND, Nabız, Bildirimler, Uyku Takibi, Adım Sayacı, Spor Modu (10), Kan Oksijeni
 • Tamamlayıcı Uygulama:  Huawei Health ( Android |  iOS )
 • Pil: 14 güne kadar dayanıklılık, yoğun kullanımda 10 gün
 • Şarj Cihazı: Manyetik şarj cihazı, 5 dakikada 2 gün dayanıklılık
 • Renkler:  Grafit Siyahı, Amber Sunrise, Orman Yeşili

HUAWEI WATCH GT3 SE: Stil anlayışınıza hitap eder

HUAWEI SAAT GT 3 SE

HUAWEI WATCH GT3 SE
Bilimsel Fitness Programı | Uyku kalitesini kaydetme 1 | 14 güne kadar pil ömrü.

Form işlevle buluşuyor
Tüy kadar hafif, optimum uyumAkıllı saatin 1,43 inç AMOLED ekranı 35,6 g hafif içi boş gövde üzerine oturur ve 466×466 piksel çözünürlüğe ve harika bir görünüme sahiptir. Akıllı saat, bileğinize eşsiz bir şekilde rahatça oturur.

HUAWEI WATCH GT 3 SE spor arkadaşı

Stil anlayışınıza hitap eder
temada binlerce çarpıcı tasarım arasından seçim yapın veya bireyselliğinizi ifade etmek için kendi saat yüzünüzü yaratın.

Portre kadranları
Etkileyici bir derinlik efekti yaratarak, portrenin ve zamanın bileğinizle birlikte hareket etmesi için portre modunu etkinleştirin.

 

HUAWEI WATCH GT 3 SE spor verileri izleme

Profesyonel kişisel antrenör
HUAWEI TruSport ile akıllı saat, çok sayıda fitness verisi toplar ve izler ve size daha iyi olmaya devam etmeniz için ipuçları verir.

100'ün üzerinde egzersiz modları
100'den fazla iç ve dış egzersiz modu ile istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde koşabilir, bisiklete binebilir, yürüyüş yapabilir veya sadece aktif olabilirsiniz.

HUAWEI WATCH GT 3 SE hafif tasarım

Beden, zihin ve ruhla ilgilenir

İyi bir uyku çek
HUAWEI TruSleep derin, hafif ve REM uyku evrelerini, şekerlemeleri ve uyanma zamanlarını tanır. Bu size ne kadar iyi uyuduğunuzu söyleyecek ve uyku kalitenizi daha da iyileştirmek için size pratik ipuçları verecektir. HUAWEI Health uygulaması, uyurken horladığınızı veya konuştuğunuzu da algılar.

Böylece her kalp atışı sayar
HUAWEI WATCH GT 3 SE, yeni geliştirilmiş HUAWEI TruSeen™ 5.0+ ve parazit önleme işlevlerine sahip olduğundan, kalp atış hızını titizlikle kaydeder.

Sağlıklı yaşam
Yoncaları açık tutmak ve motive olmanızı sağlamak için sıvı alma, egzersiz ve tansiyon gibi şeyler için günlük hedefler ve hatırlatıcılar.

Her zaman orada
Bu akıllı saat sizinle ilgilenir ve her zaman sağlığınızı, SpO2 seviyenizi , stres seviyenizi ve hatta adet döngünüzü takip eder. Size uyarılar, adet tahminleri gönderir ve içinizin rahat etmesi için bilimsel temelli diğer işlevlerle donatılmıştır.

Her zaman kullanıma hazır

İki haftaya kadar pil ömrü
Bu akıllı saat , tek bir şarjla 14 güne kadar dayanır. Böylece kabloları ve prizleri düşünmenize gerek kalmadan hayatınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz!

Kablo karmaşası olmadan şarj etme
HUAWEI WATCH GT 3 SE, belirli akıllı telefonlarda kablosuz şarjı ve hatta ters şarjı destekler.

Hızlı Yanıtlar
Metin ve uygulama mesajlarını 13 doğrudan HUAWEI WATCH GT 3 SE'nizde metin veya emojilerle yanıtlayın - böylece her şey parmağınızın bir dokunuşuyla her zaman kontrol altında.

Bu şekilde bağlı kalırsınız
Aramaları yanıtlamak veya özelleştirilmiş hızlı yanıtlar göndermek ve arama günlüklerini görüntülemek için akıllı saati Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlayın - tümü bileğinizden!

Seni harekete geçiren müzik
Akıllı saat, akıllı telefonunuzdaki çalma listelerini senkronize eder ve antrenmanlar sırasında en sevdiğiniz müzikleri çalar, böylece gerçekten harekete geçebilirsiniz.

Daha fazlasını görün ve yapın
Akıllı saatin AppGallery'sinde çok çeşitli giyilebilir uygulamalar bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler:
Boyut: 46,4 mm × 46,4 mm × 11 mm
Ekran: 1.43 inç AMOLED renkli ekran, AMOLED dokunmatik ekran, kaydırma ve dokunma hareketlerini destekler.
Sensörler: ivmeölçer, jiroskop sensörü, manyetometre sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü, barometre sensörü
işletim sistemi: HarmonyOS 2 veya daha üstü, Android 6.0 veya daha üstü, iOS 9.0 veya daha üstü
pil ömrü: Tipik kullanımla 14 gün

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal