HUAWEI FreeBuds 5i: Aşık Olmak İçin 6 Sebep

Yüksek Çözünürlüklü Ses
42 dB çok modlu aktif gürültü engelleme
28 saat pil ömrü
Şık Görünüm
Bağlı cihazlar arasında sorunsuz geçiş
Android ve iOS ile uyumlu

​Üstün Teknoloji ile Donandı

Modanın en trend dokunuşları, zarif kıvrımlarla vurgulandı. Toz Mavisi ve Nebula Siyahı modelleri; buz ve çakıl taşı benzeri dokuların hissiyatını uyandırır. Seramik Beyaz ise, tek bakışta zarafetiyle büyüleyen yeşim taşı görünümüyle belleğinizde iz bırakır.

Konforlu ve Kompakt
Kulaklık başlıkları selefine göre daha kısa ve 11% daha hafif. 3 farklı boya sahip yumuşak ve cilt dostu silikon kulaklık ucu sayesinde kişiselleştirilmiş konforun tadını çıkarabilirsiniz. Şarj kutusu, günlük yaşamda rahatlıkla yanınızda taşımanız için hafif bir yapıda tasarlandı. Her zaman elinizin altında olması için kusursuz bir gerekçe!

Yüksek Çözünürlüklü Sesle Kulaklarınızın Pasını Atın
HUAWEI FreeBuds 5i, kişiye özel bir dinleme deneyimi sunan daha geniş bir frekans tepkisine, HD ses kaynakları için tam bağlantılı yüksek çözünürlüklü seslere ve farklı tarzlarla eşleşebilen çoklu EQ özelliklerine sahip olduğunu, Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile belgelemiştir.

Kulaklıklardaki 10 mm'lik dinamik sürücü birimleri, polimer kompozit diyaframla birlikte çalışarak düşük, orta ve yüksek frekanslarda mükemmel bir ses deneyimi sunar ve onu tüm müzik türleri için ideal hale getirir.

Onlar Kulaklarınızda, Siz Kaygıdan Uzakta
HUAWEI FreeBuds 5i, kulaklarınıza tam bir şekilde oturmadığında bile kristal netliğinde ses sunarak düşük frekans kaybını azaltır.

HUAWEI Freebuds 5i Noise Cancelling 1

Günlük Hayata Uyarlanmış Çok Yönlü Gürültü Engelleme
Efektleri, gürültülü bir havaalanı, metro istasyonu, restoran, ofis veya sessiz ev gibi, farklı ses düzeylerine sahip çevre seçeneklerine uyarlamak için Ultra, Genel ve Rahat gürültü giderme modları arasında seçim yapabilirsiniz

HUAWEI Freebuds 5i Noise Cancelling 3

Yapay Zeka Gürültü Engelleme: Yüz Yüze Konuşuyormuş Gibi
Yapay zeka nöral ağı algoritmalarıyla desteklenen yapay zeka gürültü engelleme, sesinizi ortam
gürültüsünden arındırır. Böylece çevrenizdeki tüm gürültüye rağmen, yüksek ve net bir sesle duyulursunuz.

Çoklu Bağlantının Keyfini Çıkarın
AI Life uygulamasındaki ses bağlantı merkezi, kulaklıklara bağlı cihazları yönetmeyi ve dinleme cihazları arasında anında geçiş yapmayı mümkün kılar. Otomatik eşleştirme aracılığıyla kulaklıkları yakındaki bir HUAWEI telefon veya tabletle eşleştirmek için şarj kutusunu açmanız yeterli.

Huawei Freebuds 5i Smart Listening Experience

Akıllı Bağlantı, Kusursuz Aktarım
HUAWEI FreeBuds 5i, aynı anda iki farklı cihaza bağlanabilir, böylece hiçbir gelişmeyi kaçırmadan günün temposunu kontrol edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınıza bağlı kulaklığınızla telefonunuza gelen aramaları iki kez dokunarak anında yanıtlayabilirsiniz.

Huawei Freebuds 5i Selfie

Selfie Konusunda Elinizi Rahatlatacak
HUAWEI FreeBuds 5i'ye çift dokunarak uzaktan çekim yapabilir, istediğiniz açıyı profesyonelce yakalayabilirsiniz!

Farklı Koşullarda da Olsa,Antrenmanın Ritmini Yakala!
IP54 derecesi, HUAWEI FreeBuds 5i ile günlük hayatta karşılaşabileceğiniz farklı hava koşullarında bile müziğin keyfini çıkarabileceğinizin en büyük işaretçisi!

Huawei Freebuds 5i Long Battery

Güçlü Pili ile Tüm Gün Dinle!
HUAWEI FreeBuds 5i, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 28 saate kadar müzik ziyafeti verir. Tamamen şarj edemediniz mi? Yalnızca 15 dakikalık şarjla, 4 saatlik oynatma performansı hayran kalacağınız bir ayrıntı olacak!

Huawei Freebuds 5i Swipe Controls

Uzun basın
ANC açık/ANC kapalı/Farkındalık modu arasında geçiş yapın.

Huawei Freebuds 5i Swipe Controls

İki kez basın
Sesi oynatın/duraklatın veya bir aramayı cevaplayın/bitirin.
İsteğe bağlı ayarlar: önceki veya sonraki parçayı çalma, sesli asistanı aktifleştirme.

Huawei Freebuds 5i Swipe Controls

Yukarı/aşağı kaydırın
Sesi açmak için yukarı, sesi kısmak için aşağı kaydırın.

HUAWEI FreeBuds 5i App

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal