HUAWEI WATCH FIT 2 mi yoksa HUAWEI Band 7 mi? Hangisini seçerdin?

Keyifli, güneşli günler temiz havada yürümek, koşmak, bisiklete binmek veya egzersiz yapmak için idealdir. Biraz daha fazla motivasyonla, sağlığımızı ve zindeliğimizi mümkün olan en iyi şekilde geliştirmek için tüm yıl boyunca bir eğitim planına bağlı kalabiliriz. Egzersiz sırasında hayati parametrelerimizi ve diğer önemli rakamları izleyen, fiziksel kondisyonumuzu geliştirmemize ve kondisyon seviyemizi korumamıza yardımcı olan HUAWEI'nin giyilebilir cihazlarından birinden ihtiyacınız olan motivasyonun fazladan bir kısmını alabilirsiniz. Giyilebilir bir cihazda yeniyseniz veya bir akıllı saat ile bir akıllı bant arasında karar veremiyorsanız, seçim yapmanıza yardımcı olmak için en son iki HUAWEI giyilebilir cihazı olan HUAWEI WATCH FIT 2 ve HUAWEI Band 7'nin özelliklerini karşılaştırdık. doğru bir yardım cihazı.

Hem akıllı saat hem de akıllı bant, sağ tarafında bir işlev düğmesi bulunan dikdörtgen kasalara sahiptir. Band 7, yalnızca 16 g vücut ağırlığına sahip daha kompakt bir cihazdır. Kasa ayrıca WATCH FIT 2'den daha küçüktür (1,65 mm daha kısa, 7,5 mm daha dar ve 0,8 mm daha ince). Band 7 bileğinize mükemmel şekilde oturur. İnce tasarımı ayrıca siz uyurken giysilere veya yatak takımlarına takılma olasılığını da azaltır. Renk olarak, kırmızı, koyu gri, altın ve yeşil renklerde dayanıklı polimer malzemeden üretilen kol saati kasaları, "Alev Kırmızısı", "Grafit Siyahı", "Nebula Pembesi" ve "Vahşi Doğa" renk varyantlarındaki silikon kayışlarla birleştirilmiştir. Yeşil

WATCH FIT 2'nin üç versiyonu mevcuttur. Sportif bir görünüme sahip olan WATCH FIT 2 Active Edition, polimer malzeme kasası ve silikon kayışı ile en çok Band 7'yi andırıyor. Sakura Pink, Isle Blue ve Midnight Black renklerinde mevcuttur. Alüminyum ön kasa ve deri kayış, WATCH FIT 2 Classic Edition'a modaya uygun bir tasarım kazandırıyor. Ay Beyazı ve Nebula Grisi çeşitleri mevcuttur. WATCH FIT 2 Elegant Edition, alüminyum kasası ve parlak Premium Gold/Silver Frost ağ kayışlarıyla sofistike ve zarif bir görünüme sahiptir. Hangi modeli seçerseniz seçin, WATCH FIT 2 kıyafetinizin daha göz alıcı ve çekici bir parçası olacak.

Her iki cihazda da Band 7'de 1,47 inç ve WATCH FIT 2'de 1,74 inç ölçülerinde yüksek kaliteli AMOLED ekranlar bulunuyor. WATCH FIT 2'nin ekranı yalnızca daha büyük ve daha fazla veri görüntüleyemez, aynı zamanda daha yüksek çözünürlük ve daha yüksek piksel yoğunluğu sunar. ve daha yüksek parlaklık. WATCH FIT 2 ayrıca ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlama işlevini desteklerken Band 7'nin bunu manuel olarak değiştirmesi gerekir.

Antrenman modlarını karşılaştırırken, her iki giyilebilir cihaz da neredeyse aynı seviyede; WATCH FIT 2 97 spor aktivitesini desteklerken, Band 7 su sporları da dahil olmak üzere 96 spor moduna sahip. Her iki cihaz da 5 ATM'ye kadar su geçirmezdir. koşmayı sever misin WATCH FIT 2, koşmadan önce kaslarınızı hazırlamanıza ve antrenmandan sonra gevşemenize yardımcı olmak için özel animasyonlu ısınma ve esneme kılavuzları içerir.

Her iki giyilebilir cihaz da standart olarak uyku kalitesi, stres seviyesi, SpO2 ve kalp atış hızı izleme gibi sağlık izleme özelliklerine sahiptir. Band 7, HUAWEI TruSeen™ 4.0 teknolojisini desteklerken WATCH FIT 2, daha da doğru sonuçlar veren daha yeni TruSeen™ 5.0 teknolojisine sahiptir.

WATCH FIT 2 ve Band 7, sağlık ve fitness işlevlerine ek olarak gelen aramalar, bildirimler, hızlı yanıtlar, hava durumu tahmini ve müzik kontrolü gibi önemli telefon işlevlerine doğrudan erişim sağlar. HUAWEI WATCH FIT 2'nin HUAWEI Band 7'ye göre ek işlevler sağlayan üç önemli avantajından söz edilmemelidir:

• HUAWEI Watch Fit 2'de GPS vardır, bu nedenle telefonunuzu yanınızda bulundurmanıza gerek kalmadan yüzme, koşma, bisiklete binme ve diğer açık hava sporlarının yolunu ve hızını belirleyebilir.

• WATCH FIT 2, 5.000 şarkıya kadar saklayabilen ve bağımsız müzik çalmayı destekleyen bir dahili belleğe sahiptir.

• Bluetooth aramalarını, sesli asistanın kullanımını ve cihazın kendisinde müzik çalmayı sağlayan bir mikrofon ve hoparlör ile donatılmıştır.

Ancak Band 7'nin de avantajları var. Tipik kullanım senaryolarında 14 güne kadar dayanabilen daha uzun ömürlü bir pile sahipken, WATCH 7'nin pilinin 10 gün sonra yeniden şarj edilmesi gerekiyor. Band 7'nin WATCH FIT 2'ye göre en büyük avantajı, kesinlikle WATCH FIT 2 sürümüne bağlı olarak birçok kez daha düşük olan fiyatıdır. Peki siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal