HUAWEI Amiral Gemisi Ürün Lansmanı Özeti: Mate Xs 2, Watch GT 3 Pro, Watch FIT 2 ve Daha fazlası

Sevgili arkadaşlar!

HUAWEI, Milano'daki sunumda, kullanıcıların rahat ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi yeni ürün sundu. Yeni ürünler arasında HUAWEI Mate Xs 2 amiral gemisi katlanabilir akıllı telefon, HUAWEI WATCH GT3 Pro akıllı saat, HUAWEI WATCH D tansiyon akıllı saat, HUAWEI S-TAG fitness sensörü ve HUAWEI Band 7 ve HUAWEI WATCH FIT fitness bantları yer alıyor.

Şirket, donanım ürünlerine ek olarak, kullanıcıların sağlıklarını izlemek ve daha verimli egzersiz yapmak için önemli fizyolojik parametreleri takip etmelerine yardımcı olan güncellenmiş bir HUAWEI Health uygulamasını tanıttı.

Yeni ürünleri tanıtan Tüketici İş Grubu CEO'su Richard Yu, bugün şirketin yapay zekaya dayalı evrensel bir ekosistem oluşturma stratejisinin bir parçası olarak insanların günlük yaşamlarının konforunu ve güvenliğini artırmak için mümkün olan her şeyi yapmaya devam ettiğini kaydetti (All-Scenario Seamless AI Life).

HUAWEI Mate Xs 2: her ayrıntıda mükemmellik

HUAWEI Mate Xs 2, Huawei'nin fiberglas gövdeye sahip ilk katlanabilir amiral gemisi akıllı telefonu. Akıllı telefon 255 gram ağırlığında ve 5,4 mm kalınlığında. Yenilikçi menteşe tasarımı, yerleştirildiğinde ultra düz bir yüzey sağlar. Huawei tarafından geliştirilen tescilli kompozit ekran sayesinde, akıllı telefon neredeyse her türlü yüke ve darbeye zarar görmeden dayanır ve bu da cihazın güvenilirliğini ve dayanıklılığını önemli ölçüde artırır.

HUAWEI Mate Xs 2, yansıma önleyici nano kaplamaya sahip 7,8 inç True-Chroma katlanır ekrana, silikon bazlı anot yüksek kapasiteli pile ve akıllı telefonunuzu 90 adede kadar şarj etmenizi sağlayan 66W HUAWEI SuperCharge hızlı şarj teknolojisine sahiptir. 30 dakikada % (özel şarj cihazı ve kablo kullanıldığında). Ayrıca HUAWI Mate Xs 2, hareketli pencereleri hareketlerle kontrol etme yeteneği de dahil olmak üzere yenilikçi çoklu görev özelliklerine sahiptir.

HUAWEI WATCH GT3 Pro: Profesyonel düzeyde eğitim için

HUAWEI WATCH GT3 Pro akıllı saat titanyum ve seramik kasalarda sunulur ve güncellenmiş bir arayüz ve genişletilmiş bir kadran seti ile parlak, büyütülmüş bir ekran alır. EKG analizi, arteriyel sertlik tanıma ve kalp kasının durumunu ve kan oksijen doygunluğunu doğru bir şekilde değerlendiren TruSeen 5.0+ teknolojisi, hayati vücut parametrelerini takip etme işlevlerine eklendi.

Saat, 466 × 466 piksel çözünürlüğe sahip parlak 1.43 inç AMOLED ekrana sahip. Safir koruyucu cam, mekanik strese karşı direnç sağlar ve hijyenik seramik kasa arkası, herhangi bir ortam sıcaklığında parametrelerin kesintisiz izlenmesine olanak tanır. Kasanın su koruması da iyileştirildi: HUAWEI WATCH GT3 Pro, dalış eğitimi sırasında bile 30 m derinliğe dalarak kullanılabilir.

HUAWEI WATCH GT3 Pro kullanıcıları, bireysel fizyolojik göstergelere, başarı geçmişine ve belirlenen hedeflere dayalı olarak spor aktivitelerini planlamanıza olanak tanıyan akıllı koşu antrenörü işlevinin yanı sıra 100'den fazla antrenman moduna erişebilir. Ek olarak, saatte kardiyovasküler sistemin sağlığını izlemenizi sağlayan ve tehlikeli hastalıklara yakalanma riskini azaltan bir elektrokardiyogram işlevi vardır.

HUAWEI Band 7 : hafif, şık ve işlevsel akıllı bileklik

HUAWEI Band 7, çok çeşitli profesyonel vücut izleme ve fitness antrenmanı özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda, bilezik maksimum kalınlıkta 16 gram ağırlığındadır. HUAWEI Band 7, çok çeşitli profesyonel vücut izleme ve fitness antrenmanı özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda, bilezik maksimum 10 mm'den daha az kalınlığa sahip 16 gram ağırlığındadır. Parlak AMOLED ekran kasanın ön yüzeyinin %64,88'ini kaplıyor ve 194×368 piksel çözünürlüğe sahip.

HUAWEI Band 7, her zaman açık ekran modu, sekiz ay evresinden biri, gün doğumu ve gün batımı saatleri, gelgitler ve saat yüzü rengini özelleştirme özelliğine sahip 4.000 tema dahil olmak üzere üç özelleştirilebilir saat yüzü moduna sahiptir.

Yeni Koşu Yeteneği Endeksi (RAI) performansınızı ölçer ve ilerlemenizi gerçek zamanlı olarak takip eder. Işığı daha verimli bir şekilde *** için iki adet 3'ü 1 arada LED ve bir fotodiyot kullanan HUAWEI TruSeen™ 4.0 teknolojisi, gerçek zamanlı kalp atış hızını yüksek doğrulukla ölçerek egzersiz sırasında kalp atış hızınızı izlemenize olanak tanır.

HUAWEI WATCH FIT 2: yeni nesil akıllı saat

HUAWEI WATCH FIT 2, 336×480 çözünürlüğe ve 336 ppi piksel yoğunluğuna sahip 1.74 inçlik büyük bir AMOLED ekrana sahip olup, gövde ön yüzeyinin %72.2'sini kaplar ve her açıdan yüksek görsel konfor sağlar. Güncellenmiş dama tahtası arayüzü yönetimi basitleştirirken, Dokun ve Aktar işlevi, tek dokunuşla cihazlar arasında dosya aktarmanıza olanak tanır.

HUAWEI WATCH FIT 2, tanıdık dahili mikrofona ek olarak, egzersiz yaparken konuşabilmeniz için Bluetooth bağlantılı akıllı telefonunuzdan aramaları akıllı saatinize aktarmanıza olanak tanıyan bir hoparlöre de sahiptir. Kullanıcılar gelen aramaları cevaplayabilir

Güncellenmiş HUAWEI Health uygulaması, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için daha da fazla seçenek sunar. Kullanıcılar, atılan adımlara, su alımına, egzersizlere ve daha fazlasına dayalı olarak Sağlıklı Yaşam Yönetimi ile kendi sağlıklı yaşam planlarını oluşturabilir. Uygulama size hedeflerinizi hatırlatacak ve onları başarmanız için sizi cesaretlendirecektir. HUAWEI WATCH FIT 2, spor ve fitness için 97 antrenman moduna sahiptir. Yedi tanesi animasyonludur ve tekniğinizi geliştirmenize ve hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olmak için sesli yorumlarla birlikte görsel egzersiz talimatları sunar.

HUAWEI S-TAG: kompakt ve çok yönlü akıllı sensör

HUAWEI S-TAG çok işlevli sensör, vücudunuzu ve egzersiz performansınızı izlemenize, koşu performansınızı iyileştirmenize ve koşarken yaralanma olasılığını azaltmanıza yardımcı olabilir. Kompakt yapısı ve 7,5 gramlık (klipssiz) ağırlığı sayesinde sensörün antrenman sırasında kullanımı rahattır. Kolayca ayrılabilen iki parçadan oluşur.

HUAWEI S-TAG, kullanıcının ayak ve bel hareketlerini okuyarak koşu tekniğini kontrol edebilen yüksek hassasiyetli 9 eksenli sensörlerle donatılmıştır. Sensör, mükemmel koşu tekniğini elde etmenize yardımcı olmak için 13 parametreyi analiz eder. Cihaz, egzersiz sırasında veri toplayarak, kullanıcılara Huawei ve Çin Spor Bilimleri Enstitüsü arasındaki ortak araştırmaya dayalı profesyonel öneriler sunuyor.

HUAWEI S-TAG, HUAWEI Health uygulaması aracılığıyla bir akıllı telefona ve Bluetooth aracılığıyla bir akıllı saate kolayca bağlanır. Sensör, koşmaya ek olarak kadans, hız ve kat edilen mesafeyi okuyarak bisiklet eğitimini destekler.

HUAWEI WATCH D: Kan basıncı monitörüne sahip ilk akıllı saat

HUAWEI WATCH D, gerçek zamanlı bilekten tansiyon ölçümünü destekleyen ilk HUAWEI giyilebilir cihazıdır. Saat, hipertansiyonu olan kullanıcıların gerekli önlemleri zamanında alabilmeleri için bu göstergeyi sürekli izlemelerine yardımcı olacaktır.

HUAWEI WATCH D, geleneksel kan basıncı monitörlerinden altı kat daha küçüktür. 40 kPa'ya kadar basınç üretebilen bir mini pompa ile donatılmıştır, bu da 230 mmHg'ye kadar kan basıncını ölçmenizi sağlar. Bu, geleneksel kan basıncı monitörlerinin aralığına eşdeğerdir. Aynı zamanda HUAWEI WATCH D sadece bir tansiyon sensörü değil, aynı zamanda nabız ölçüm fonksiyonlu bir akıllı saat ve okumaları okuyup anında rapor oluşturan bir EKG sensör modülüdür.

Ek olarak, saatte 70'den fazla eğitim modu bulunur ve vücudun önemli fizyolojik parametrelerini takip eder. Kan basıncını ve kalp atış hızını ölçmenin yanı sıra uyku kalitesini, kan oksijen satürasyonu SpO2'yi analiz eder, cilt sıcaklığını, stres seviyelerini ve diğer birçok göstergeyi ölçerler. Aynı zamanda yapay zeka algoritmaları sayesinde HUAWEI WATCH D yedi güne kadar şarj etmeden çalışıyor.

HUAWEI Health Uygulaması: Sağlık Yönetim Merkezi

Güncellenmiş HUAWEI Health uygulaması, fitness, beslenme ve sağlıklı yaşam dahil olmak üzere sağlıklı bir yaşam tarzının tüm yönleriyle ilgilenirken, ücretli bir HUAWEI Health+ aboneliği size daha fazla spor özelliğine erişim sağlar.

HUAWEI Health+'a dahil olan Fit Kalma planı ile kullanıcılar, kendi performanslarına ve mutfak tercihlerine göre egzersiz ve yemek planlayabilirler. Uygulama size eğitim ve güncel sonuçları hatırlatacaktır. Beslenme analitiği ayrıca hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ve her öğünden elde edilen verilere göre tüketilen kalorileri doğru bir şekilde hesaplamanıza olanak tanıyacaktır.

Ücretli abonelik, nefes egzersizleri oluşturmanıza ve geliştirmenize olanak tanıyan ve düzenli olarak bunları gerçekleştirmenizi hatırlatan HUAWEI Nefes Eğitimi programını içerir. İlk aşamada HUAWEI Health+ aboneliği Almanya ve İtalya'da kullanılabilecek.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal