Huawei Yeni Ürünler Sunuyor: FreeBuds 5i ve Enjoy 50!

Merhaba arkadaşlar,

6 Haziran'da Huawei, çok ilginç iki yeni ürünü tanıttı: Huawei FreeBuds 5i ve Huawei Enjoy 50. Gelin detaylı olarak birlikte öğrenelim!

Huawei FreeBuds 5i

FreeBuds 4i ile karşılaştırıldığında , bunlar kasada bile yaklaşık %18 oranında daha hafif ve daha küçük çıkıyor. Ses kalitesi ancak değerli bir halef olabilir. Aslında, 10 mm sürücüsü sayesinde gerçekten olağanüstü ses kalitesi sunan geniş bir frekans tepkisi aralığı için Hi -Res sertifikalı yüksek çözünürlükten bahsediyoruz . FreeBuds 5i, kulak şeklini optimize ederek akıllıca algılamanıza olanak tanıyan bir işlemci ile donatılmıştır .ses efekti ve çift mikrofon kullanımı sayesinde eski nesilden daha performanslı üç akıllı gürültü engelleme modu ile donatılmıştır. Ayrıca, tıpkı Huawei FreeBuds Pro gibi aynı anda iki cihaza bağlanabilirler.

Yeni hareketler, tek bir dokunuşla çeşitli işlevlere erişebildiğiniz için akıllı telefonu sık sık çıkarmamanızı sağlayacak. Aslında, uzun bir basışla, müziğin sesini artırmak / azaltmak için parmağınızı yukarı veya aşağı kaydırarak veya müziği çalmak / duraklatmak için kulaklığa iki kez dokunarak gürültü gidermeyi etkinleştirebilir / devre dışı bırakabiliriz.

Benim düşünceme göre, FreeBuds 5i, 28 saat müzik dinleme özerkliği, 42dB gürültü azaltma, oldukça düşük bir sürede hızlı şarj etme gibi avantajları sunuyor.

Huawei Enjoy 50

Huawei Enjoy 50, 6.75 inç ekran , 16.7 milyon renk, TFT LCD tipi ve HD+ çözünürlük (1600 x 720 piksel) ile piyasaya sürüldü . Kristal Mavisi , İnci Beyazı ve Gece Yarısı Siyahı gibi üç renk seçeneği ile HarmonyOS işletim sistemi tarafından desteklenmektedir . Fotoğraf sektörüne gelince, 13 megapiksel ana kamera (f / 1.8 açılış), 2 MP alan derinliğine sahip sensör (f / 2.4 açılış) ve f / 2.0 açılış 8 MP ön kamera var .

Huawei Enjoy 50, rakipsiz özerklik vaat ediyor. Aslında süper hızlı 22,5 W şarj cihazı ile şarj edilebilen 6000 mAh'lik bir pilden bahsediyoruz.Ortam ışığı, pusula, yerçekimi sensörü ve parmak izi sensörü (yan montajlı) gibi çeşitli sensörler ile donatılmış üç farklı hafıza ile sunuluyor. boyutlar: 6GB + 128GB, 8GB + 128GB ve 8G + 256GB, 180 ila 230 Euro arasında değişen fiyatla sunulmuştur.

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal