HAWEI MatePad Paper Yeni Bir Güncelleme Alıyor

Uzun bir aradan sonra Huawei MatePad Paper yeni bir güncelleme almaya başladı. Bu güncelleme, Notes uygulamasının çok düzeyli klasör yerleştirmeyi, tabletlerde ve telefonlarda Notes uygulamasıyla eşitlemeyi ve Bookshelf'te kitap rafı gruplamasını destekleyen yeni bir sürümünü sunar ve Bookshelf'in kitapları kullanıcı tanımlı grup adlarına göre gruplamasına izin verir. Aşağıdan değişiklik günlüğünü kontrol edin. 

Değişiklik listesi
Bu güncelleme, Notes uygulamasının çok düzeyli klasör yerleştirmeyi, tabletlerde ve telefonlarda Notes uygulamasıyla eşitlemeyi ve Bookshelf'te kitap rafı gruplamasını destekleyen yeni bir sürümünü sunar.

[Notlar]
Çok düzeyli klasör iç içe yerleştirme, tabletlerde ve telefonlarda Notes uygulamasıyla eşitleme ve sayfalar ve not defterleri arasında kement içeriğini kopyalama desteği eklemek için Notes uygulamasını günceller.

[Kitablar]
Bookshelf'in kitapları kullanıcı tanımlı grup adlarına göre gruplamasına izin verir.

[Sistem]
Kullanıcının, uygulama simgesine dokunup basılı tutarak kenar çubuğuna bir uygulama eklemesine izin verir.

[Güvenlik]
Gelişmiş sistem güvenliği için Eylül 2022'de yayınlanan güvenlik yamalarını entegre eder.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal