HUAWEI Watch 3 Pro Ve HUAWEI GT 3 İçin Yeni Bir Güncelleme Kullanıma sunuluyor

Huawei Watch 3 Pro, birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir, harika bir fitness arkadaşıdır ve tam şarjla yaklaşık bir hafta dayanabilir. Huawei Watch GT 3 ise çok makul bir fiyata harika performans ve son derece etkileyici pil ömrü sunan, fitness odaklı mükemmel bir akıllı saattir. Her ikisi HarmonyOS işletim sistemiyle kutudan çıkar. Bugün Huawei, her iki model için yeni bir güncelleme sunmaya başladı. Huawei Watch 3 Pro'ya gelen güncelleme, belirli senaryolar için dış mekan eğitim rotalarının konum hızını ve doğruluğunu optimize eder. Aynı zamanda sistem güvenliğini artırır. Huawei GT3 için gelen güncelleme ise Kapalı alanda koşu için koşu kabiliyeti indeksi desteği ekler. Aynı zamanda hem alarmı optimize eder hemde sistem güvenliğini artırır. Aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

Huawei Watch 3 Pro için gelen HarmonyOS sürümü ve boyutu:

HarmonyOS yapı numarası 2.1.0.239(C432E239R1P139) sürümüyle gelir ve 156MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme şu an Avrupa'da dağıtılmaktadır. Size ulaşması uzun sürmez.

Değişiklik günlüğü
Bu güncelleme, belirli senaryolar için açık hava eğitim rotalarının konum hızını ve doğruluğunu optimize eder.
[Optimizasyonlar] Belirli senaryolar için dış mekan eğitim rotalarının konum hızını ve doğruluğunu optimize eder.
Not: 1. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için, önce HUAWEI Health uygulamasını AppGallery'deki en son sürüme güncellemeniz önerilir. 2. Güncelleme sırasında ağ bağlantısının kesilmediğinden emin olun. Güncelleme başarısız olursa, tekrar deneyin. 3. Giyilebilir cihazın güncellenmesi biraz zaman alabilir. Cihazda güncelleme işleminin bitmesini bekleyin. Ardından cihaz otomatik olarak yeniden başlayacaktır. 4. Cihazı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Huawei müşteri yardım hattını arayın veya Huawei müşteri hizmetleri merkezini ziyaret edin.

Huawei GT3 için gelen HarmonyOS sürümü ve boyutu:

HarmonyOS yapı numarası 2.1.0.405(C00M10) sürümüyle gelir ve 57,72MB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu güncelleme şu an küresel pazarda dağıtılmaktadır. Size ulaşması uzun sürmez.

Değişiklik günlüğü
​Bu güncelleme ile Kapalı alanda koşu için Koşu Kabiliyeti İndeksi desteği eklendi ve Alarm optimize edildi .
[ Optimizasyonlar ] 1. Kapalı alanda koşu için Koşu Kabiliyeti İndeksi desteği eklendi . 2. Alarm özelliği optimize edilerek maksimum alarm sayısı 10'a yükseltildi .
Not: 1. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için önce uygulama mağazasından Huawei Sağlık uygulamasını en son sürüme güncellemeniz önerilir . 2. Güncelleme sırasında Bluetooth'u bağlı tutun . Güncelleme başarısız olursa tekrar deneyin . 3. Takılabilir cihazın güncellenmesi biraz zaman alabilir . Lütfen cihazdaki ilerleme çubuğunun tamamlanmasını bekleyin . Güncelleme tamamlandığında cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır . 4. Cihazı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen yardım almak için Huawei müşteri hizmetleri yardım hattını arayın veya bir Huawei müşteri servisi merkezini ziyaret edin .

HUAWEI Watch 3 Pro Özellikleri:
Ekran: 466x466 Piksel, Amoled, 326pp, 1.43inç
Donanım: HiSilicon Hi6262, 2GB Ram 16GB Depolama
Pil: 790mAh, Kablosuz şarj
İşletim Sistemi: HarmonyOS

HUAWEI GT3 Özellikleri
Ekran: 466x466 Piksel, Amoled, 326pp, 1.43inç
Donanım: Kirin A1, 32MB Ram 4GB Depolama
Şarj: Kablosuz şarj

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal